Dom 4 pokoi Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$647,277
$1,798/m²
;
In CRM: 1112384
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    360 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    360 m²

Opis

4 Sypialnia Pool View Villa na sprzedaż na Thappraya Road, Pattaya

Ta przestronna willa z widokiem na basen znajduje się na Thappraya Road w Pattaya, jednej z najbardziej strategicznych tras łączących Central Pattaya i Jomtien. Dlatego mieszkańcy cieszą się szybkim dostępem do plaż, centrów handlowych, restauracji i transportu publicznego. Ponadto okolica wspiera zarówno działalność mieszkalną, jak i turystyczną. W rezultacie nieruchomość ta oferuje doskonały potencjał dla prywatnego zamieszkania lub inwestycji wynajmu.

Willa stoi na 90 m2 powierzchni z około 360 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Ponadto układ posiada cztery przestronne sypialnie i cztery łazienki, plus jeden dodatkowy WC w głównym salonie. Osobny pokój pokojowy z własną łazienką zwiększa wygodę i elastyczność. W obiekcie znajduje się duża kuchnia, hojna jadalnia i rozległy salon przeznaczony dla komfortu i rozrywki. W związku z tym, wewnętrzny układ doskonale spełnia zarówno życia rodzinnego i gości pobytów.

Na zewnątrz, prywatny jacuzzi basen tworzy relaksującą atmosferę w stylu resort, podczas gdy tradycyjny Thai- stylu sala zwiększa doświadczenie na zewnątrz życia. Ponadto strzeżony garaż zapewnia parking dla dwóch samochodów w granicach nieruchomości. Willa jest w pełni umeblowana i gotowa. Dlatego kupujący mogą natychmiast wykorzystać nieruchomość jako prywatny dom lub prowadzić ją jako wypożyczalnię.

Własność jest pod nazwą firmy. Opłata za transfer będzie dzielona równo między kupującego i sprzedawcę.