Dom 4 pokoi Bang Sare, Tajlandia

Bang Sare, Tajlandia
$216,482
$677/m²
;
In CRM: 1113687
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    320 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    320 m²

Opis

Pool Villa na sprzedaż w Bang Saray w pobliżu Sukhumvit Road - 3 minuty do plaży

Ten basen willa na sprzedaż w Bang Saray jest w pobliżu Sukhumvit Road. To tylko 3 minuty od plaży. Dlatego lokalizacja jest zarówno wygodne i spokojne. Dom pasuje do rodzin i kupujących wakacje.

Opłata transferowa i podatki dzielone 50 / 50

Szczegóły dotyczące własności

2- piętrowy dom jednoosobowy
Rozmiar gruntów 80 m2 wah (320 m2)
4 sypialnie
3 łazienki
Duży salon
Budownictwo w kuchni
Parking prywatny dla 2 samochodów
Prywatny basen ze słoną wodą 3 x 6 metrów
Ogród boczny

Ponieważ powierzchnia terenu wynosi 80 m2, dom oferuje przestrzeń użytkową. Ponadto, boczny ogród dodaje prywatności i naturalnego światła.

Built- In i Inkluzje

Budownictwo - w meblach w 3 sypialniach
Budynek w szafce TV
Zasłony w całym domu
3 klimatyzatory
Europejski licznik kuchni
Płyta, kaptur i piekarnik

W rezultacie, kupujący mogą wprowadzić się bez poważnej renowacji.

Cechy projektu

Opłata wspólna 600 THB miesięcznie
Szeroka wewnętrzna droga
24- godzinna ochrona

Ponadto niska wspólna opłata przyczynia się do zmniejszenia kosztów miesięcznych.

Ustawienia lokalizacji

3 minuty do plaży
4 minuty do rynku nocnego
15 minut do miasta Pattaya
Blisko Big C i Makro Sattahip

Dlatego ta willa basen łączy silną lokalizację i prywatne życie. Jest to praktyczny wybór na rynku nieruchomości Bang Saray.

https: / / www.tripadvisor.com / Atraktions- g11639524- Activities- Bang _ Sare _ Sattahip _ Chonburi _ Province.html Pool Villa na sprzedaż w Bang Saray w pobliżu Sukhumvit Road Bang Saray - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Numer identyfikacyjny nieruchomości: HS2390 nazwa firmy: PLC nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: