Dom 2 pokoi Sattahip, Tajlandia

Tajlandia
$74,019
$314/m²
;
In CRM: 1114046
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    bxn ki 25

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    236 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    236 m²

Opis

Dom 2 Sypialnia na sprzedaż w Bon Kai Sattahip

Ten oddzielny dom znajduje się na 59 m2 ziemi w spokojnej dzielnicy mieszkalnej Sattahip. Dlatego, pasuje do kupujących, którzy chcą przestrzeni, prywatności i prywatnego ogrodu. Dom oferuje dwie sypialnie i dwie łazienki z praktycznym układem. Ponadto obejmuje dużą kuchnię i oddzielną jadalnię dla komfortowego codziennego życia.

Ponadto nieruchomość pozwala parkować dwa do trzech samochodów w granicach. W związku z tym wspiera on gospodarstwa domowe z wieloma pojazdami. Z przodu domu roztaczają się widoki na góry. W rezultacie mieszkańcy korzystają z spokojnej atmosfery podczas pobytu w pobliżu Sukhumvit Road.

Ponadto, lokalizacja znajduje się w pobliżu lokalnych rynków, 7- Eleven i Lotus Express. Dlatego codzienne udogodnienia są łatwo dostępne. Ponadto, Sattahip Beach jest tylko około pięciu minut samochodem.

W domu znajdują się darmowe meble, takie jak zasłony, sofa, szafka TV, meble sypialne dla dwóch pokoi, szafy, garderoby i jeden klimatyzator. W związku z tym nabywcy mogą się wprowadzić bez większych dodatkowych kosztów.

Własność: Nazwa tajska
Opłaty transferowe i podatki: 50 / 50

Szczegóły klucza
• Strefa: Soi Bon Kai, Sattahip
• Typ własności: Dom oddzielony
• Rozmiar gruntów: 59 m2
• Sypialnie: 2
• Kąpiele: 2
• Kuchnia: Duża kuchnia
• Parking: 2-3 Samochody
• Widok: Widok na góry
• Meble: Zawarte w wykazie
• Własność: Tajski
• Opłaty transferowe i podatki: 50 / 50