Dom 3 pokoi Nong Prue, Tajlandia

Nong Prue, Tajlandia
$67,825
$997/m²
;
In CRM: 1114173
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    68 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    68 m²

Opis

Dom na sprzedaż - 2- Storey Townhouse w East Pattaya

Ten dwupiętrowy kamienica znajduje się w East Pattaya, popularnej dzielnicy mieszkalnej. Lokalizacja jest odpowiednia dla rodzin i rezydentów długoterminowych. Dlatego jest to dobry wybór zarówno dla inwestycji mieszkaniowych, jak i wynajmu.

Szczegóły dotyczące własności

Powierzchnia gruntu 17 m2
2- piętrowy kamienica
3 sypialnie
2 łazienki
1 pokój dzienny
1 kuchnia
Parking wewnątrz domu dla 1 samochodu
Prywatna i pokojowa atmosfera

Układ jest prosty i praktyczny. Salon i kuchnia są wyraźnie oddzielone. W rezultacie przestrzeń jest zorganizowana i funkcjonalna. Ponadto, dom oferuje dobre naturalne światło i wentylację.

Zawarte pozycje

Darmowe zasłony (1 zestaw do domu)
Wolna klimatyzacja 12,000 BTU (1 jednostka)
Darmowa szafa i zestaw do spania (1 zestaw)

Ponieważ nieruchomość zawiera niezbędne meble, kupujący może wprowadzić się natychmiast. Ponadto darmowe pozycje pomagają zmniejszyć początkowe wydatki.

Opłata transferowa 50 / 50

East Pattaya nadal rośnie jako strefa mieszkaniowa. Ponadto obszar ten zapewnia łatwy dostęp do rynków, szkół i głównych dróg. Z tego powodu popyt pozostaje stabilny wśród nabywców tajlandzkich.

Ten dom jest odpowiedni dla kupujących po raz pierwszy lub małych rodzin. Dlatego stanowi on przystępną cenowo i praktyczną opcję domu w Pattaya.

https: / / www.expedia.co.th / en / East- Coast- Thailand.dx6049374 Dom na sprzedaż - 2- Storey Townhouse w East Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Numer identyfikacyjny nieruchomości: HS2402 nazwa firmy: PLC nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: