Dom 4 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$306,605
$1,179/m²
;
In CRM: 1114797
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    260 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    440 m²

Opis

Dom 4 Sypialnia Europejski Tajski styl na sprzedaż w East Pattaya

Ten luksus europejsko-tajski styl domu łączy elegancki europejski design z ciepłym Thai charakter w spokojnej lokalizacji East Pattaya. Dlatego, to pasuje kupującym, którzy szukają wyrafinowanej rezydencji, która jest gotowa do wprowadzenia się. Dom stoi na 440 m2 ziemi i oferuje 260 m2 powierzchni użytkowej. Ponadto, jednopiętrowy układ zwiększa komfort i dostępność dla codziennego życia.

Ponadto obiekt posiada cztery sypialnie i sześć łazienek o hojnych proporcjach wnętrza. W związku z tym mieści duże rodziny lub właścicieli, którzy często gości. Układ oddziela prywatne strefy sypialne od dzielonych obszarów mieszkalnych. W rezultacie projekt wspiera zarówno prywatność, jak i funkcjonalne interakcje rodzinne.

Ponadto koncepcja architektoniczna łączy czyste linie europejskie z tropikalnymi tajskimi wykończeniami. Dlatego tworzy on jasną i przyjazną atmosferę w całym domu. Ponadto, przestronny rozmiar ziemi pozwala na zewnątrz krajobrazu lub ekspansji rekreacyjnej, jeśli chcesz. W związku z tym nabywcy zyskują elastyczność dla przyszłego dostosowania lub zwiększenia wartości.

Nieruchomość jest zarejestrowana na podstawie własności tajskiej firmy. W związku z tym proces transakcyjny może być zgodny z procedurami przeniesienia udziałów w przedsiębiorstwach, jeżeli jest to wymagane. Ponadto opłaty transferowe i podatki dzielone są w równym stopniu między kupującego a sprzedawcę.