Mieszkanie 1 pokój 35 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$142,506
$4,072/m²
;
Data aktualizacji: 20.01.2026

Cena za m²
    $4,072/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    35 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    22 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

TYTUŁ BALKON - apartamenty nad morzem w Phuket

Nowy projekt premium na prawdziwej pierwszej linii morskiej, zaledwie 50 metrów od plaży Nai Yang.
Rzadka okazja do nabycia nieruchomości przy plaży w Phuket z silnym wzrostem i potencjałem dochodowym.

TYTUŁ BALKON jest jednym z najbardziej oczekiwanych projektów z 2025 roku przez niezawodnego dewelopera z 16-letnim doświadczeniem.

🔹 Kluczowe korzyści projektu

  • Pierwsza linia morska - rzadki format dla Phuket

  • Tylko 50 m do plaży Nai Yang

  • Rozwój niskiej gęstości: 542 jednostki na 13 rai ziemi

  • Budynki przyjazne dla petów

  • Profesjonalne zarządzanie przez The Esquire

  • Nowy klub plażowy w pobliżu

🔹 5 ΆInfrastruktura

  • Ponad 52 obiekty

  • Duże baseny i obszary relaksu

  • Strefy jogi i odnowy biologicznej

  • Centrum fitness, sauny, miejsca pracy

  • Przestrzenie premium przeznaczone do życia i inwestycji

🔹 Rodzaje własności

  • Apartamenty od 33 do 139 m ²

  • W tym penthouses

  • Idealny do użytku osobistego i dochodów z wynajmu

🔹 Potencjał inwestycyjny

  • Ceny przedsprzedaży od 154,300 USD

  • Plan zagospodarowania do 2 lat

  • 5% zniżki na 100% płatności