Willa 3 pokoi 274 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$578,000
$2,109/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    274 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    274 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    320 m²

Opis

Nowoczesny rozwój mieszkalny w Phuket oferuje wille w stylu tropikalnym z prywatnymi basenami, położony zaledwie 850 metrów od plaży.

Lokalizacja na mapie

Rawai, Tajlandia, Rawai

Wideo recenzja 3 pokoi Willa w Rawai, Tajlandia

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte