Willa 3 pokoi 270 m² Phuket, Tajlandia

Tajlandia
$673,000
$2,493/m²
;
Data aktualizacji: 23.02.2026

Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    270 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    270 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    315 m²

Opis

Projekt znajduje się w północno-zachodniej części wyspy 300 m od plaży Nai Yang, znany z piękna nadmorskich parków leśnych i bezpieczeństwa dla pływania

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?