Willa 5 pokojów Phuket, Tajlandia

Tajlandia
$2,52M
$2,523/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

Rok realizacji
    2010
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    1 000 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 000 m²

Opis

Przestronny willa z panoramicznym widokiem na morze w okolicy Layan / Bang Tao

Villa Bauhinia jest imponującą willą z prywatnym basenem i panoramicznym widokiem na morze, znajduje się w spokojnej i zielonej części Phuket z widokiem na Layan Beach i całą zatokę Bang Tao. Obiekt wyróżnia się dużymi tomami, przemyślanym układem i nowoczesnym azjatyckim stylem architektonicznym.

Willa została wybudowana w 2010 roku i jest w idealnym stanie, prawie jak nowy. Jest to wynikiem ostrożnej postawy właścicieli i wykorzystania wysokiej jakości, odpornych na zużycie materiałów, pierwotnie przez dewelopera.

Obszar łączy prywatność, naturalne otoczenie i wygodny dostęp do infrastruktury. W pobliżu znajdują się plaże Bang Tao i Layan, a także szeroka gama restauracji - od autentycznych kawiarni plażowych do tylko Michelin restauracji gwiazdkowej Phuket, wszystkie w ciągu 10 minut samochodem. Miejsce znane jest z malowniczych zachodzących zachodów słońca i spokojnej atmosfery.

Willa jest zaprojektowana na dwóch poziomach, oba piętra wyróżniają się przestrzenią, naturalnym światłem i wysokimi sklepieniami. Panoramiczne składane systemy szklane od podłogi do sufitu pozwalają na pełne otwarcie ścian, co zapewnia płynne przejście między przestrzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz optymalne wykorzystanie widoków morskich i naturalnej wentylacji.

Górny poziom - główny obszar mieszkalny

Górne piętro jest wykonane w układzie w kształcie U- i jest centrum życia codziennego: