Willa 2 pokoi 126 m² Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$255,728
$2,030/m²
;
In CRM: 222633
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.04.2026

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    126 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    224 m²

Opis

Jeden-piętrowy 2-sypialnia Dom w pobliżu Maple Pattaya Plaża jest willa mieszkalna kompleks oferuje nowoczesne domy w Huai Yai Lokalizacja Maple Pattaya znajduje się około 5 minut od Sukhumvit Road i Big C. Jomtien Beach i Central Pattaya są 10- 15 minut jazdy samochodem, co sprawia, że lokalizacja wygodne i jednocześnie spokojny. Wille oferują 2- 4 sypialnie, obszary mieszkalne w różnych obszarach, wiele z prywatnych basenów. Infrastruktura obejmuje publiczny basen, salę fitness, round- the@-@ clock bezpieczeństwa, systemy nadzoru wideo CCTV i terenów zielonych.