Mieszkanie 2 pokoi 20 m² Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$64,496
$3,225/m²
;
In CRM: 2086541
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.03.2026

• Adres
    Regional Land 2

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,225/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    20 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2027
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Harmonia City Garden - apartamenty w centrum Pattaya!

Na sprzedaż apartamenty o powierzchni 1 sypialni 20 m2 w nowym kompleksie mieszkalnym Harmonia City Garden od dewelopera Global Top Group.

Dostawa kompleksu jest planowana na drugi kwartał 2027 roku.

Lokalizacja:

Projekt znajduje się w samym sercu Pattaya, zaledwie 930 metrów od plaży South Pattaya.

W pobliżu są Big C, Outlet Mall, Oceanarium, Wielka Świątynia Buddy i popularny kompleks Yunomori Onsen Spa.

Wygodny dostęp do centralnych autostrad i głównych obszarów turystycznych miasta.

Obiekt:

- Powierzchnia: 20 m2

- Piętro: 2

Planowanie: 1 sypialnia, 1 łazienka

- Rodzaj transakcji: przypisanie

- Programista: Global Top Group

- Rynek: nieruchomości wtórne

- Termin dostawy: Q2 2027

Korzyści z projektu:

- Przewidywany wzrost cen do 12% rocznie

Architektura i projektowanie w stylu europejskim

- Lokalizacja centralna - wysoki potencjał wynajmu

- Niezawodny deweloper z reputacją na rynku Pattaya

- Atrakcyjna cena ze sprzedaży na zlecenie

Infrastruktura kompleksu:

- Trzy baseny, w tym basen panoramiczny na dachu

- Spa z hamamem, sauną i masażem

- Nowoczesne centrum fitness z panoramicznym widokiem