Condo 3 pokoi 90 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$525,093
$5,834/m²
;
Data aktualizacji: 23.10.2025

Cena za m²
    $5,834/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    90 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble
  • Urządzenia domowe

Opis

Botanica Hythe to luksusowy, pionowy kompleks mieszkaniowy z willami, położony w ekskluzywnej dzielnicy Phuket.

Projekt ucieleśnia filozofię ustronnego luksusu, z prywatnymi basenami, tarasami i panoramicznymi widokami na jezioro, góry i pola golfowe.

Botanika Hythe oferuje nowy poziom życia klubowego z udogodnieniami pięciogwiazdkowego hotelu: przestronnym budynkiem klubowym, spa, centrum fitness, restauracją, klubem dla dzieci oraz zagospodarowanym ogrodem z kaskadowymi basenami.

Kompleks składa się z czterech sześciopiętrowych budynków, w których znajduje się łącznie 276 lokali – apartamentów z jedną (1+1), dwiema (2+1), trzema (3+1) sypialniami oraz penthouse'ów z prywatnymi basenami, o powierzchni od 60 do 217 m².

Wszystkie apartamenty charakteryzują się wysokiej jakości wykończeniem, wbudowanymi meblami, w pełni wyposażoną kuchnią i wysokiej jakości armaturą łazienkową. Każdy apartament wyposażony jest w klimatyzację, okna od podłogi do sufitu i przestronne tarasy.

Kupujący mogą korzystać z pełnego pakietu mebli od dewelopera, co pozwala im na natychmiastowe wprowadzenie się.

Program wynajmu mieszkań.

Układy i ceny:

  • 1 sypialnia (60 m²) - cena od 10 800 000 ฿