Mieszkanie 37 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$134,570
$3,637/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $3,637/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    37 m²

Opis

LAY22477

Posiadaj kawałek raju w wysokiej skali condominium development set pośród bujnych krajobrazów Phuket.

To ekskluzywne studio odsprzedaży na trzecim piętrze oferuje zapierające dech w piersiach widoki na morze, nowoczesny design i dostęp do światowej klasy obiektów, co czyni go idealnym wyborem dla inwestorów i osób poszukujących domu.

Lokalizacja:

Położony w spokojnej okolicy Layan Phuket, rezydencja ta zapewnia doskonałą równowagę spokoju i wygody.

Zaledwie kilka minut od nieskazitelnych plaż, high-end kurortów, i premium stylu życia udogodnienia, mieszkańcy cieszą się łatwy dostęp do pól golfowych, centrów handlowych, szkół międzynarodowych, i pięknych zakładów gastronomicznych.

Projekt (wewnętrzne / zewnętrzne):

  • Przestronne, nowoczesne wnętrza z okna sufitu-podłogi uchwyt wspaniałe widoki na morze.
  • Układ Open- plan z high-end wykończenia, zapewniając wyrafinowaną i wygodną przestrzeń życiową.
  • Prywatny balkon na zapierające dech w piersiach tropikalne otoczenie.
  • Współczesna architektura harmonijnie łączy się z naturą, z eleganckimi pawilonami, ogrodami krajobrazowymi i ścieżkami krajobrazowymi.