Willa 4 pokoi 338 m² Phuket, Tajlandia

Tajlandia
$486,519
$1,439/m²
;
In CRM: 201146
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    338 m²

Opis

Pierwszy unikalny projekt nieruchomości położony wśród malowniczych krajobrazów Phuket. Składa się z 35 willi, z powodzeniem podzielonych na 2 części.

Projekt znajduje się w samym sercu południowej Phuket w dzielnicy Chalong. Unikalna lokalizacja zaledwie 20 minut jazdy od Phuket Town, supermarket centralny, 10 najlepszych plaż: Karon, Kata, Rawai, Nai Harn i Chalong Pier.

Chalong to nie tylko obszar z tymi niesamowitymi miejscami, ale także mnóstwo międzynarodowych szkół w pobliżu, co czyni to miejsce wszechstronnym dla wielu celów.

Obiecywanie planów obiecuje jeszcze większą wygodę, ponieważ rząd planuje zbudować krótką drogę, która skróci czas podróży przedgłównych plaż Karon, Kata, Patong i wiele innych miejsc do 10 minut.

Położony w centrum południa o. Phuket ten projekt obiecuje nie tylko dom, ale również nowy poziom wygody z wielu pełnowymiarowych obiektów na wyciągnięcie ręki.