Condo z 1 sypialnią 77 m² Na Kluea, Tajlandia

Na Kluea, Tajlandia, Pattaya City
$411,765
$5,348/m²
;
Data aktualizacji: 16.05.2025

Cena za m²
    $5,348/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    77 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    54

Zire Wongamart

• Łazienka typu 1
• Rozmiar 77 m ²
• Piętro 8
• W pełni umeblowane
• Wieża A
• Widok na morze
• Opłaty transferowe 50 / 50

Urządzenia kondo
• Parking samochodowy
• Communal Garden Area
• lobby windy
• Siłownia / Fitness
• Sauna
• obszar dziecięcy: Plac zabaw