Willa 4 pokoi 318 m² Thalang, Tajlandia

Tajlandia
$629,666
$1,977/m²
;
In CRM: 1800129
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.12.2025

Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    318 m²

Opis

Wyjątkowa okazja inwestycyjna: luksusowe wille ze wspaniałym widokiem na morze!

Kilka minut od plaż Nai Yang i Mai Khao!

Dostępna instalacja!

Maison Sky Villas to luksusowy kompleks 8 prywatnych willi z prywatnymi basenami, położony obok malowniczego parku narodowego. Każda willa oferuje dwie opcje układu, satysfakcjonujące najbardziej wyrafinowane smaki.

Udogodnienia: prywatne baseny, zadaszony basen, niektóre apartamenty posiadają taras na dachu, gościnna toaleta, zadaszony parking dla 2 samochodów, tereny zielone, całodobowa ochrona, CCTV.

Lokalizacja:

- 5 minut jazdy od międzynarodowego lotniska Phuket i malowniczej plaży Nai Yang;

- około 10- 15 minut samochodem można łatwo dotrzeć do słynnego Blue Canyon Country Club i Yacht Haven Marina;

- Nai Yang. Plaża i jej otoczenie są domem dla wielu restauracji, barów sportowych, sklepów i mini rynków;