Mieszkanie 3 pokoi 498 m² Choeng Thale, Tajlandia

Choeng Thale, Tajlandia, Choeng Thale
$2,36M
$4,738/m²
;
In CRM: 1000230377
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.10.2024

Cena za m²
    $4,738/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    498 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Bilety do Phuket i z powrotem jako prezent!*

Dla kogo to jest.
Doskonały wybór dla wymagających osób poszukujących połączenia luksusu i odosobnienia. Idealnie nadaje się zarówno do celów osobistego zamieszkania, jak i inwestycji.

O lokalizacji:
Znajduje się na plaży Bangtao w Phuket w Tajlandii. Projekt położony jest w prestiżowym kompleksie wypoczynkowym Laguna Phuket, w pobliżu plaży Bang Tao i klubu golfowego Laguna. Miejsce łączy w sobie naturalne piękno Morza Andamańskiego i górzyste krajobrazy.

O projekcie:
Banyan Tree Grand Residences – Seaview Residences oferuje przestronne trzypokojowe apartamenty o powierzchni od 354 do 498 mkw. z prywatnymi tarasami i basenami. Na wyższych piętrach znajdują się penthouse'y z niezrównanym widokiem na morze. Właściciele nieruchomości otrzymują wyłączne przywileje poprzez program Sanctuary Club oraz możliwość zostania członkiem Banyan Tree Private Collection.