Mieszkanie 1 pokój 37 m² Rawai, Tajlandia

Rawai, Tajlandia, Rawai
$133,691
$3,613/m²
;
In CRM: 2325069
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.12.2024

Cena za m²
    $3,613/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    37 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Luksusowa rezydencja z basenem, restauracją i panoramicznymi widokami w prestiżowej rezydencji, Phuket, Tajlandia

Oferujemy apartamenty z panoramicznym widokiem na morze i góry.

Apartamenty typu duplex na wyższym piętrze mają prywatne tarasy.

Mieszkania na parterze mają prywatne ogrody.

Rezydencja premium oferuje basen typu infinity na dachu i taras, dwupoziomową panoramiczną restaurację, siłownię z widokiem na góry, basen dla dzieci i plac zabaw, parking podziemny.

Zakończenie — II kwartał 2026 r.

Udogodnienia i wyposażenie w domu
  • System „inteligentnego domu”
  • Wyspa kuchenna i kuchnia szafki
Zalety

Roczny dochód w wysokości 7% w ciągu 5 lat.

Lokalizacja i pobliska infrastruktura

Nieruchomość znajduje się w prestiżowej okolicy, blisko promenady Rawai, plaż Nai Kharn i Yanui, szkół międzynarodowych, supermarketów i molo Chalong.

  • Plaża Kata – 8 km
  • Plaża Karon – 9 km
  • Nai Kharn – 5,4 km
  • Plaża Yanui – 6,5 km
  • Plaża Rawai — 4 km
  • Szkoła międzynarodowa — 2 km
  • Duży kompleks handlowy — 12 km
  • Supermarket — 1,9 km
  • Molo Chalong – 3 km