Mieszkanie 3 pokoi 108 m² Lagos, Portugalia

Portugalia, Lagos
$636,570
$5,894/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Cena za m²
    $5,894/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    108 m²

Opis

Ten trzypokojowy apartament na sprzedaż znajduje się w samym sercu Lagos. Sprzedawane w pełni umeblowane, nieruchomość składa się z przytulnego przedpokoju wejściowego, który prowadzi do przestronnego otwartego planu salon / jadalnia z bezpośrednim dostępem do balkonu. Kuchnia jest w pełni wyposażona i wyposażona i posiada zamkniętą salę użytkową. Apartament posiada trzy sypialnie, jeden z łazienką i balkonem oraz inną łazienkę. W piwnicy jest też prywatny magazyn. Dodatkowe funkcje obejmują: Klimatyzacja, okna z podwójnym szkłem, elektryczne poręcze ręczników w łazienkach, zasłony i żaluzje elektryczne. Położony w odległości zaledwie kilku minut spacerem do przystani, zabytkowego centrum Lagos i nagrodzonych plaż, apartament byłby idealnym domem lub nawet wielką inwestycją do tworzenia dochodów jako wynajem wakacje. Istnieje również szereg restauracji, kawiarni, barów, supermarketów i łatwy dostęp do transportu publicznego w pobliżu.