Mieszkanie 2 pokoi 102 m² Lagos, Portugalia

Portugalia, Lagos
$503,839
$4,940/m²
;
Data aktualizacji: 22.04.2026

Cena za m²
    $4,940/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Opis

Odkryj ten idealnie położony apartament z 2 sypialniami, zaledwie kilka kroków od kilku sklepów i mniej niż 10 minut od zabytkowego centrum Lagos i Marina. Ten apartament T2 na południe posiada duże balkony, zapewniając dużą przestrzeń na zewnątrz, aby cieszyć się słoneczną pogodą Algarve. Obejmuje garaż, magazyn, basen i siłownię, oferując doskonałe udogodnienia dla komfortowego życia.
Apartament jest hojnie wielkości i wyposażony w nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja i łazienka z wanną i jacuzzi. Dla miłośników golfa, najbliższe kursy są tylko 10 minut jazdy od hotelu, a wspaniałe plaże Lagos są równie dostępne.
Wygody jest kluczem, z lotniska Faro osiągalne w ciągu godziny jazdy, a dworca kolejowego i autobusowego mniej niż 5 minut samochodem. Apartament ten stanowi doskonałą okazję zarówno dla komfortowego życia jak i inwestycji.