Mieszkanie 3 pokoi 64 m² Warszawa, Polska

Polska, Warszawa
$340,124
$5,281/m²
;
Data aktualizacji: 9.05.2025

• Adres
    Postepu, 12 a Schindler Polska

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,281/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

NOWE MIESZKANIA PRZY CYBERNETYKI W WARSZAWIE JUŻ W SPRZEDAŻY! To miejsce zaprojektowane tak, aby uchwycić równowagę życia. Przeplatają się tu światy człowieka, natury i technologii. Można tu spotkać inspirujące społeczności, zrelaksować się wśród zieleni, zamieszkać w wygodnym mieszkaniu, a kiedy tylko przyjdzie ochota, zostawić samochód na parkingu, wsiąść do komunikacji miejskiej i pojechać, gdzie tylko się chce. To nowa część Służewca, składająca się z dwóch budynków mieszkalnych oraz przyległego terenu z pełną infrastrukturą miejską. O wysokim poziomie wykonania świadczą w szczególności duże balkony i loggie z efektownymi przeszkleniami oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe: kamienne okładziny, winylowe tapety, szczotkowana stal nierdzewna czy drewniane okna. Taras oferuje więcej niż tylko widoki - to przestrzeń życiowa zaprojektowana z myślą o relaksie i inspiracji. Różnorodna roślinność, od traw ozdobnych po wysokie krzewy, rośnie w donicach na drewnianym tarasie, który zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zadaszona pergola z kolorowym szkłem i nietypowe oświetlenie tworzą artystyczną atmosferę, a teleskop obserwacyjny oferuje niezakłócony widok na panoramę miasta. Drewniane siedziska wkomponowane w zieleń i leżaki uzupełniają przestrzeń, która łączy w sobie około 120 m² utwardzonej powierzchni i około 220 m² zieleni, doskonale harmonizując z otoczeniem.