Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Trikomo, Cypr Północny

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$114,184
VAT
$1,903/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $1,903/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Przytulny widok na morze 1 + 1 Apartament - Park Residence, Long Beach 🌊🌴

Jasny i przytulny 1 + 1 apartament w Park Residence, Block C, jest oferowany na sprzedaż, położony w odległości krótkiego spaceru od słynnej Long Beach.

Apartament znajduje się na trzecim piętrze i oferuje przyjemny widok na morze, tworząc prawdziwą śródziemnomorską atmosferę stylu życia.