Kawalerka 42 m² Perivolia tou Trikomou, Cypr Północny

Perivolia tou Trikomou, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$79,764
$1,899/m²
;
Data aktualizacji: 24.04.2026

Cena za m²
    $1,899/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    42 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Studio jest przestronne, jasne, o łącznej powierzchni 42 m2 + 8 m2 balkon. Mieszkanie jest sprzedawane w całości z mebli i urządzeń. Naprawa odbywa się w przyjemnych odcieniach światła. Kompleks został uruchomiony w 2024 roku. Mieszkanie jest bardzo przytulne, opcja "Przyjdź i żyć" lub wynająć. Kompleks składa się z kamienic i apartamentów, bardzo przytulne, ciche, z infrastruktury duży basen ze zjeżdżalniami i kilka małych, znajduje się restauracja z pyszną kuchnią, sklepy, duży supermarket i kawiarnia. Lokalizacja jest dobra, w sąsiednich kompleksach znajdują się różne kawiarnie i restauracje, fitness i spa, towary do domu Chiny Bazaar, w pobliżu centrum powiatowego Iskele, szkoła, przedszkola, Sprzedaż od właściciela, i zapłacił.

Lokalizacja na mapie

Perivolia tou Trikomou, Cypr Północny, Iskele Belediyesi