Nowe mieszkania w World strona 25

od
$1,550
Opcje wykończenia Gotowe
Rok realizacji 2027
Liczba kondygnacji 12
Saburtalo, Avto Varazi str, N36, Complex Deka Lisi, 53.6 Sq.m, cena 1 m2 wynosi 1550 $, Cena całkowita 83,080 $, 3 piętro, 30% zaliczki, która wynosi 24,924 $, a pozostałe 70% jest wypłacane po 20 miesiącach
Agencja
Integrated Real Estate Services
Zostaw prośbę
Pokaż kontakty
Zamknij
Proszę, powiedz mi, że znalazłeś to ogłoszenie na Realting.com
od
$262,769
Opcje wykończenia Gotowe
Rok realizacji 2026
Liczba kondygnacji 9
Języki komunikacji
English, Русский, Deutsch, Ελληνικά, Español, Čeština, Français, Italiano, Türkçe, 简体中文