Mieszkanie 2 pokoi 78 m² Boreti, Czarnogóra

Boreti, Czarnogóra
$634,020
$8,128/m²
;
In CRM: 2150
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.10.2025

Cena za m²
    $8,128/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Opis

Na sprzedaż w nowym nowoczesnym hotelu z apartamentami na linii 1 w Becici znajdują się dwie sypialnie z panoramicznym widokiem na morze. Hotel ma bezpośredni dostęp do kamienistej plaży Bechichi o długości 2 km. Właściciele apartamentów będą mieli elegancki widok na morze, piękną przyrodę i nienaganną obsługę. Apartamenty znajdują się na piętrze 5 i obejmują hol wejściowy, przestronny salon z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, dwie łazienki i taras z panoramicznym widokiem na morze i plażę. & I Nbsp; Kompleks składa się z hotelu kategorii 5 gwiazd i hotelu apartamentowego. Oba hotele mają zarówno własną, jak i wspólną infrastrukturę i ndash; 2 basen, SPA, restauracja, kawiarnia, recepcja. Kompleks jest utrzymywany przez firmę zarządzającą, która oferuje również właścicielom możliwość włączenia apartamentów do hotelowej puli czynszowej i uzyskania dochodu z wynajmu.   ...