Dom 3 pokoi 322 m² Bar, Czarnogóra

Czarnogóra, Bar
$678,698
$2,108/m²
;
In CRM: 4063
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.08.2025

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    322 m²

Opis

Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 322 m2 Obiekt sprzedaży znajduje się w domu na mieszkaniach 4 Teraz każde piętro jest niezależnym mieszkaniem, ale możesz połączyć je we wspólną przestrzeń lub wykorzystać jako niezależne mieszkania 2. Na niższym piętrze 2 prysznice, kuchnia z salonem wyposażona w ekskluzywne meble i sprzęt AGD, sauna, symulator, garderoba, prasownia, spiżarnia, sypialnia. Na drugim piętrze znajduje się salon kuchenny, duży taras o powierzchni 34 m2 z kominkiem, letnia kuchnia, spiżarnia, garderoba, sypialnie 2, duża łazienka z jacuzzi, łazienka z prysznicem. Do morza 400 metrów Widok na morze Sauna na podczerwień 3 łazienka, garderoba. Mieszkanie ma bardzo drogie materiały wykończeniowe, najnowocześniejszy sprzęt, jacuzzi, neony, freski na sufitach do drapaczy chmur, ręcznie robione meble z drogiego drewna, schody i podłogi na korytarzach są wykończone granitem, antykami i obrazami przywiezionymi z całego świata. To ekskluzywne zakwaterowanie może być Twoim przytulnym rodzinnym gniazdem. W pobliżu domu znajduje się szkoła, sklep, piekarnia. Nadzór wideo. Telefon. Cena 1800 / m2