Kawalerka 1 pokój 23 m² Kavac, Czarnogóra

Kavac, Czarnogóra
$93,154
VAT
$4,050/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $4,050/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    23 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    1 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2019
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Odkryj doskonałą mieszankę komfortu, stylu i uroku wybrzeża w tym w pełni umeblowany apartament studio (23 m ² + balkon), położony na najwyższym piętrze nowo wybudowanego kompleksu mieszkalnego z basenem. Toughtfull zaprojektowany w celu maksymalizacji przestrzeni, apartament oferuje wspaniałe widoki na basen i Adriatyku.

Funkcje mieszkania: Living Area: Open- plan życia, jadalnia i kuchnia przestrzeń przeznaczona do funkcjonalności i relaksu. Strefa sypialna: Przytulne i dobrze wyposażone, oferuje prywatność w ramach otwartego układu. Łazienka: Nowoczesny i stylowy, z wysokiej jakości wykończenia. Taras: Prywatny balkon idealny na poranną kawę lub wieczorne zachody słońca, z spokojnym basenem i widokiem na morze.

Kompleksowe udogodnienia mieszkalne: odkryty basen - idealny na ciepłe letnie dni. Recepcja & Lobby - powitanie dla mieszkańców i gości. Plac zabaw dla dzieci - bezpieczne i zabawne miejsce dla dzieci. Ample Parking - dedykowane przestrzenie dla mieszkańców i odwiedzających.

Pierwsza lokalizacja: Położony w malowniczej miejscowości Kavac, obiekt ten oferuje łatwy dostęp do: Piękne plaże Tivat International Airport Porto Montenegro i innych przystani centrów handlowych i różne możliwości jadalni