Mieszkanie 1 pokój 24 m² Kavac, Czarnogóra

Kavac, Czarnogóra
$104,799
VAT
$4,367/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $4,367/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    24 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    1 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2019
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Witamy we współczesnej ofercie mieszkalnej w jednym z najbardziej pożądanych obszarów Kotora. Te eleganckie 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24 m ² i łączyć nowoczesne życie z zapierającym dech w piersiach widokiem na zatokę Tivat.

Każda jednostka jest starannie zaprojektowana, aby zmaksymalizować przestrzeń i naturalne światło, wyposażone w układ open- plan. Rozwój obejmuje wspólny basen wyłącznie dla mieszkańców i wyznaczone na miejscu parking dla wygody.

Kluczowe cechy • Inteligentny układ 1-pokojowy z funkcjonalnym designem • Widok na morze pięknej zatoki Tivat • Nowoczesny kompleks mieszkalny z basenem • Parking na miejscu zamieszkania