Mieszkanie 1 pokój 44 m² Podgorica, Czarnogóra

Czarnogóra, Podgorica
$88,365
$2,008/m²
;
In CRM: 8650
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.05.2026

Cena za m²
    $2,008/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Na sprzedaż jest jasny i funkcjonalny pokój używany jako przestrzeń mieszkalna, w pełni umeblowane - przyjść i żyć! Powierzchnia: oficjalnie 18 m2, faktycznie 40 m2 + przytulny taras 4 m2 Lokalizacja: spokojna i wygodna okolica, za najbardziej galerią lub obok budynku Rachunovo i Revision Institute Cechy: może być używany jako dom lub małe biuro, w pełni umeblowane i gotowe do poruszania się w Zalety: kompaktowy, ale przestronny pokój z tarasem, w odległości spaceru od wszystkich niezbędnych obiektów infrastruktury miejskiej Jest idealny dla młodych specjalistów, studentów lub tych, którzy cenią wygodę i lokalizację w centrum miasta.