Mieszkanie 1 pokój 71 m² Radovici, Czarnogóra

Radovici, Czarnogóra
$845,932
$11,915/m²
;
In CRM: 3388
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.05.2026

Cena za m²
    $11,915/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    71 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    71 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2028

Opis

LOKACJA

Ten apartament znajduje się na Półwyspie Łużyckim Czarnogóry w Boka Bay, w luksusowym ośrodku oferującym wysokiej klasy udogodnienia, w tym plaże, hotele, restauracje i sklepy. Do morza i najbliższej plaży jest 1,2 km. Lotnisko Tivat oddalone jest o 10 km, a lotnisko Podgorica o 80 km.

O PROJEKCIE

Mieszkanie jest częścią luksusowego kurortu zaprojektowanego w celu zapewnienia samowystarczalnego, światowej klasy stylu życia wzdłuż wybrzeża Adriatyku. Mieszkańcy mają dostęp do prywatnej przystani z cumowania jachtów, pięciu prywatnych plaż, klubów plażowych i basenów. Ośrodek oferuje również pola golfowe, luksusowe hotele, fine- jadalnia i restauracje casual, kawiarnie i bary. Udogodnienia wellness obejmują siłownię, spa i opiekę zdrowotną. Wygodność zapewniana jest przez supermarkety, butiki i tereny gminne. Projekt oferuje zarówno luksusowy styl życia, jak i bezpieczne długoterminowe inwestycje.

OPIS APARTAMENTU

W apartamencie znajduje się salon z kuchnią i jadalnią, jedna sypialnia, łazienka i taras z panoramicznym widokiem na morze i góry. Zakończenie przewidziane jest na czerwiec 2028 r.

Dlaczego wybrałeś to mieszkanie?

Idealny do życia lub krótko- i długoterminowe czynsze, bliskość mieszkania do restauracji, sklepów, basenów i plaż zapewnia silną atrakcję wynajmu i potencjał inwestycyjny.