Mieszkanie 1 pokój 44 m² Boreti, Czarnogóra

Boreti, Czarnogóra
$135,568
$3,081/m²
;
In CRM: 8628
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $3,081/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Opis

Przestronny apartament o powierzchni mieszkalnej 44 m2 z dużym tarasem 30 m2. Wyposażenie: kuchnia - pokój dzienny, 1 sypialnia, korytarz, łazienka i przestronny taras. Mieszkanie jest w pełni wyposażone we wszystko, co niezbędne do komfortowego pobytu. Mieszkanie jest idealne zarówno na stałe, jak i na wynajem, w tym na wynajem codziennie. Położony w nowoczesnym domu najnowszej budowy. Na parterze, budynek ma 2 windy. Garaż podziemny jest dostępny - miejsce parkingowe jest zakupione oddzielnie. Obok domu znajduje się duży bezpłatny parking. W odległości spaceru: sklep spożywczy, hipermarket, wynajęty samochód, siłownia i popularne restauracje.