Mieszkanie 1 pokój 47 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$179,423
$3,818/m²
;
In CRM: 8511
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.04.2026

• Adres
    Babalonija, 15

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,818/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Apartament o powierzchni 47 m2 w prestiżowej dzielnicy Babilija, doskonałą opcją komfortowego życia lub rentownej inwestycji. Apartament znajduje się na trzecim piętrze budynku z windą w cichej i wygodnej okolicy, w pobliżu szkoły i wszelkiej niezbędnej infrastruktury. Układ obejmuje 1 sypialnię, pokój dzienny, oddzielną kuchnię, łazienkę, przeszklony taras i korytarz. Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania, wyposażony w klimatyzację, domofon, internet i telewizję kablową. Parking dla mieszkańców znajduje się przed budynkiem. Odległość od morza wynosi około 1 km.