Mieszkanie 1 pokój 284 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$2,92M
VAT
$10,282/m²
;
In CRM: 61800
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

• Adres
    Pomorska, 9 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $10,282/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    284 m²

Opis

Cena: 2,520,000 EUR Powierzchnia mieszkalna: 215 m ² Powierzchnia tarasu: 69 m ² Odkryj luksusowy apartament z trzema sypialniami w prestiżowym kompleksie Baia, zarządzany przez słynny Regent 5 Hotel *, położony w samym sercu Porto Montenegro - najbardziej ekskluzywnej przystani i społeczności mieszkalnej na wybrzeżu Adriatyku. Główne cechy: Niedopasowane widoki: Panoramiczne widoki na Morze Adriatyckie, marina Porto Montenegro, baseny i żywa promenada. Przestronny układ: obszerny salon wypełniony naturalnym światłem Nowoczesna kuchnia z jadalnią 3 eleganckie pokoje 3 stylowe łazienki Duży 69 m ² taras z zapierającym dech w piersiach morze i marina widoki Premium Wnętrze: W pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, przeznaczone zarówno dla komfortu i elegancji. Wyłączne korzyści dla właścicieli: Mieszkańcy korzystają z dostępu do światowej klasy usług Regent 5 Hotel *, w tym concierge, spa, baseny i grzywny jadalnia, zapewniając styl życia wyrafinowania i wygody. Inwestycje i styl życia: Ta nieruchomość jest idealna dla osób poszukujących luksusowych nieruchomości w Czarnogórze - idealna jako stałe miejsce zamieszkania, dom letniskowy lub bezpieczna inwestycja w jednym z najbardziej prestiżowych osiągnięć Europy nabrzeża.

Lokalizacja na mapie

Tivat, Czarnogóra
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze