Mieszkanie 1 pokój 75 m², Czarnogóra

$324,450
VAT
$4,326/m²
;
In CRM: 78167
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Lokalizacja

  • Adres
    10

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,326/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

MOSKOVSKA ULICA: Sinonim za luksuz i komfor (75 m ²) U ponudi Violet Investment agencije izdvajamo vrhunski stan na najtraženijej lokaciji u gradu. Ovaj stan nije samo kvadratura, već pametno projektovan prostor sa akcentom na detalje i udebnost. Struktura i sadržaj stana: Površina: 75 m ² od 124; 5. szprot (nije zadnji, zgrada sa liftom) Dnevna zona: Prostrana dnevna soba sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom. Spavaća zona: Dvije komforne spavaće sobe povezane sa dva hodnika radi maksimalne privatnosti. Kupatilo: Moderno opremljeno sa podnim grijanjem. Praktičnost: Posebna prostorija za vešeraj. Terase - Vaša oaza u centrum grada: Stan posjeduje čak tri terase koje ga čine jedinstvenim: Dvije zastakljene terase sa instaliranim podnim grijanjem (idealne kao zimske bašte ili radni kutak). Jedna otvorena terasa opremljena kvalitetnim roletnama za potpunu privatnost i zaštitu. PRODAJA: Cijena: 280.000 EUR Dostępny na sprzedaż & Długoterminowy czynsz - wyszukany 75 m ² apartament położony na jednym z najbardziej pożądanych adresów Podgorica. Położony w samym sercu ulicy Moskowskiej, nieruchomość ta oferuje doskonałą mieszankę miejskiego pulsu i premium komfort. ✨ Główne cechy: Rozmiar: 75 m ² Pozycja: 5. piętro (nie górne piętro) Budynek: Wysokiej jakości konstrukcja z windą Layout: Przestronne, funkcjonalne i przeznaczone do nowoczesnego stylu życia. 💰 DLA SPRZEDAŻY - A Prime Investment Zabezpieczyć swoją przyszłość z nieruchomości, która ma swoją wartość. Jest to rzadka okazja dla inwestorów poszukujących aktywów o wysokim dochodzie w miejscu premii. Cena: 280.000 EUR 🔑 DLA WYŻYCIA - Premium Urban Living Idealny wybór dla profesjonalistów, dyplomatów lub rodzin, które wymagają doskonałości i bliskości najlepszych restauracji, centrów biznesowych i parków miasta. Miesięczny czynsz: 1,100 EUR 💎 Dlaczego wybrać Ta własność? W nieruchomościach lokalizacja jest wszystkim - a ulica Moskowska jest standardem złota. Z idealnym poziomem podłogi, 75 m ² powierzchni funkcjonalnej i tętniącego życiem otoczenia, ten apartament stanowi szczyt życia miasta. 📞 Zarezerwuj swój prywatny oglądanie dzisiaj