Mieszkanie 2 pokoi 140 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$803,993
$5,743/m²
;
In CRM: 219076
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.11.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,743/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²

Opis

Apartamenty w Rafailovichi, o łącznej powierzchni 127 m2 + 13 m2 taras. Składa się z dwóch sypialni, a w razie potrzeby, właściciel może oddzielić inną sypialnię od salonu. Apartament posiada dwie łazienki, przestronną jadalnię i kuchnię. Taras oferuje widoki na morze.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek