Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$204,905
$2,732/m²
;
In CRM: 83122
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.10.2025

Cena za m²
    $2,732/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

Prezentujemy na sprzedaż przestronny apartament z 2 sypialniami o powierzchni 75 metrów kwadratowych. m, położony w kompleksie mieszkalnym Blue Horizont w malowniczej miejscowości Przeno. Apartament ten jest doskonałym wyborem dla komfortowego pobytu lub stałego pobytu, jest tylko 800 metrów od plaży. Apartament posiada funkcjonalny układ, w tym salon z kuchnią, dwie przytulne sypialnie i dwie nowoczesne łazienki. Obecność tarasu oferuje wspaniałe miejsce na relaks na świeżym powietrzu. Kompleks wyposażony jest w basen dostępny dla mieszkańców, co zwiększa komfort i możliwości relaksu. Przeno jest prestiżowym i cichym kurortem, znanym ze spokojnej atmosfery i bliskości słynnego parku Milocer i plaży św. Stefana. W odległości spaceru znajdują się kawiarnie, restauracje, sklepy i najlepsze plaże na wybrzeżu Adriatyku. Apartament ten jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla osobistego zamieszkania, jak i dla opłacalnego wynajmu, co stanowi wiarygodną inwestycję w nieruchomości nad morzem z rzeczywistym potencjałem wzrostu wartości.