Mieszkanie 2 pokoi 47 m², Czarnogóra

$211,243
$4,495/m²
;
In CRM: 65363
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.09.2025

Lokalizacja

  • Adres
    Dalmatinska

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,495/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Opis

Kluczowe podświetlenia
  • Kompaktowe dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji

  • Nadzór wideo (CCTV) w budynku / wokół budynku

  • Dostęp do pomieszczeń i parking prywatny

  • 1 / 1 własność - czysty tytuł

  • Nadaje się dla właścicieli-osób lub kupujących-to@-@ let inwestorów

Przegląd właściwości

Ten kompaktowy apartament z dwoma sypialniami łączy adres po południu z funkcjami praktycznymi dla codziennego komfortu i wartości długoterminowej. Budynek korzysta z ochrony CCTV i dostępu kontrolowanego przez barierów, podczas gdy rezydencja obejmuje prywatny parking - rzadka wygoda w najlepszych lokalizacjach. Z czystym 1 / 1 darmowy tytuł, składnik aktywów jest prosty do transakcji i idealny zarówno do użytku osobistego i wynajmu inwestycji.

Zaproszenie do działania
Za ceny, zdjęcia i przeglądania prosimy o kontakt z Violet Investment.