Dom 3 pokoi 150 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$515,553
$3,437/m²
;
In CRM: 12802
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²

Opis

A4- 427. Townhouse w Kavac z Perfect View, Tivat

Na sprzedaż piękny dom w Kavac, Tivat.

Powierzchnia domu 150m2 z 180m2 ziemi.

Dom składa się:

parter - duża kuchnia ze strefą jadalną, pokój dzienny, magazyn, szafa, łazienka i taras. Dostęp do tarasu z salonu. Taras oferuje wspaniały widok na morze i góry.
pierwsze piętro - dwie sypialnie, łazienka i taras, Jedna z sypialni z tarasem.

W pełni umeblowane. Klimatyzacja i podgrzewane podłogi w łazienkach i kuchni.

Pod domem znajduje się jedna przestronna przestrzeń garażowa. Darmowy parking przed domem.

Ten kompleks willi znajduje się na wzgórzu w cichym miejscu z dala od zgiełku i zgiełku.
Na tym terytorium jest firma zarządzająca.

Tylko 10 minut i jesteś w mieście Tivat.

Odległość do morza 5 minut samochodem.

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata