Dom 11 pokojów 293 m² Markovici, Czarnogóra

Markovici, Czarnogóra
$1,15M
$3,910/m²
;
In CRM: 70967
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.08.2025

Rooms:
    11
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    8
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    293 m²

Opis

Powierzchnia: 293m2

Powierzchnia terenu: 520m2

Sypialnie 8

Salony: 3

Kąpiele 3

Miejsca parkingowe 3

Basen

Budva, Markovici, nowa willa z basenem, panoramiczny widok na morze i całe miasto Budva. Willa mieszkalna ma 293 m2, powierzchnia działki obejmuje łącznie 520 m2 i składa się z trzech pięter.

Willa jest zorganizowana na trzech poziomach:

Na parterze znajduje się 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2, z dużym tarasem 70 m2 i otwartym widokiem na morze.

Pierwsze piętro jest zorganizowane jako duży apartament z trzema sypialniami o powierzchni 100m2, również z niezwykłym widokiem na morze.

Drugie piętro składa się z mieszkania z dwoma sypialniami, o powierzchni 96m2.

Podwórko jest całkowicie krajobrazowe, z basenem, kuchnią i 3 miejscami parkingowymi. Willa posiada prywatny parking i piękny ogród.

Willa została urządzona przy użyciu najwyższej jakości materiałów, w tym kamienia trawertyńskiego, współczesnego oświetlenia, tropikalnych palm i drzew oliwnych na dziedzińcu. Dodatkowe funkcje, takie jak szklane ogrodzenie, antracite kolorowe bramy, i mozaikowy basen dodatkowo zwiększyć jego wyrafinowany i elegancki estetyczny.