Dom 172 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$363,434
$2,113/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2025

Powierzchnia całkowita
    172 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    186 m²

Opis

Tivat Krasici

Dom w Krasici, który znajduje się na działce o powierzchni 186 m2, jest dostępny na sprzedaż.

Dom o powierzchni 172 m2 składa się z:

Na parterze znajdują się dwa apartamenty gościnne: studio i jednopokojowe mieszkanie, duży taras z jacuzzi, kwiaty i palma.

Na drugim piętrze znajduje się salon z kuchnią i jadalnią, kominek, wyjście z salonu na duży taras, sypialnia z wyjściem na taras, łazienka z prysznicem z hydromasażem i bidetem:

Wewnętrzne schody na 3 piętro, gdzie znajduje się sypialnia z tarasem i łazienką.

Parking

Id - obj350