Willa 6 pokojów 300 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$1,16M
$3,860/m²
;
In CRM: 64751
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.08.2025

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    507 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Zapraszamy do unikalnej willi La Costa, znajduje się w cichej miejscowości Markovichi, wznoszącej się nad pięknym miastem Budwa. Jest to miejsce, gdzie luksus i piękno znajdują się z samotności i spokoju. Villa La Costa zachwyci Cię swoim znakomitym designem i dbałością o szczegóły. Willa o wielkości 300 metrów kwadratowych i działce o powierzchni 507 metrów kwadratowych oferuje wiele możliwości stworzenia doskonałego domu. Panoramiczne okna willi otwierają wspaniały widok na wyspę Św. Mikołaja i wspaniały Budva. Możesz cieszyć się tym pięknem każdego dnia, ciesząc się ciche chwile i inspirujące zachody słońca. Zewnętrzna konstrukcja willi wykonana jest z materiałów najwyższej jakości - kamienia trawertynowego i szkła. Nowoczesne oświetlenie, tropikalne palmy i drzewa oliwne tworzą atmosferę luksusu i komfortu. Basen, doskonale wpisany w otaczający krajobraz, stanie się źródłem inspiracji i relaksu. Wnętrze willi będzie wykonane w stylu "Open Space", dając klientom możliwość podziału przestrzeni według ich uznania i wybór materiałów do wykończenia. Można również podzielić pokój na kilka oddzielnych apartamentów lub stworzyć jedną dużą willę o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych. Twoja wyobraźnia i kreatywne podejście pomoże Ci stworzyć idealne mieszkanie, które spełnia wszystkie swoje potrzeby i preferencje. Villa La Costa to nie tylko dom, jest to miejsce, gdzie można stworzyć własny luksus i cieszyć się życiem otoczonym pięknem i komfortem. Przyjdź i odkryj tę wyjątkową perłę dla siebie, która stanie się twoim idealnym schronieniem.