Mieszkanie 3 pokoi 110 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$404,539
$3,678/m²
;
In CRM: 58418
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,678/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    110 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2023

Opis

Nowy, jasny i przytulny apartament z prywatnym dziedzińcem w nowoczesnym obszarze Superior Tivat - Kava. Dom został zbudowany w 2023 roku. Apartament składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, 3 sypialnie (lub dwie sypialnie i biuro), 2 łazienki, przestronny taras z częściowym widokiem na morze i duży prywatny dziedziniec z pięknym widokiem na morze. Lovcen. Wewnętrzna powierzchnia apartamentu to 92 m2, taras to 18 m2, dziedziniec to 65 m2. Apartament jest w pełni urządzony i wyposażony w nowoczesne wysokiej jakości urządzenia gospodarstwa domowego. Budynek jest wyposażony w monitoring wideo i system domofonowy. Apartament posiada klimatyzację i ogrzewanie podłogowe. Na podziemnym parkingu znajduje się także miejsce parkingowe i magazyn. Apartament znajduje się zaledwie 1 km od lotniska Tivat i 2 km od przystani Porto Czarnogóra, a także posiada wszystkie niezbędne infrastruktury miejskiej w odległości spaceru. Kotor jest 15 minut drogi stąd, a Budva nie dalej niż 30 minut. Mieszkanie jest całkowicie gotowe do wejścia. Lokalizacja: Tivat Powierzchnia apartamentu: 175 m2 Liczba sypialni: 3 Liczba łazienek: 2