Willa 4 pokoi 268 m² Lustica, Czarnogóra

Czarnogóra, Lustica
$508,563
$1,898/m²
;
In CRM: 58223
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    268 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    324 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Nowoczesny dom w Lustica, Ponta Veslo - to najlepsza oferta nieruchomości w tym ekologicznym regionie z słabą roślinnością śródziemnomorską, pięknymi plażami i krystalicznie czystymi wodami Adriatyku. Półwysep Lustica - unikalny obszar przyrodniczy uznany za strategiczny region rozwoju Czarnogóry. To właśnie tutaj powstaje nowe elitarne miasto Lustica Bay, a zatem tempo rozwoju półwyspu, a zatem jego atrakcyjność inwestycyjna jest wiodąca w kraju. Strona główna Opis: Sekcja 324 m2 jest doskonale wyposażona. Jest ogród, garaż i zadaszony taras. Powierzchnia domu wynosi 268 m2 (dwa piętra: 132 i 136 m2). Plus garaż 17 m2. Dom został zbudowany dla siebie, nie na sprzedaż. Wszystkie materiały, sprzęt i meble są wysokiej jakości. Nowoczesny układ jest starannie przemyślany. Na dole znajdują się 2 oddzielne apartamenty: studio i apartament z 1 sypialnią. Plus duży taras. Kolejny poziom to unikalna przestrzeń mieszkalna składająca się z: sali wejściowej, kuchni, jadalni i rekreacji, a także głównej sypialni. Panoramiczne szyby i fantastyczny widok na Adriatyk - to harmonia pełna pokoju. Istnieje również oddzielna sypialnia z własną łazienką i garderobą. Z sali, wewnętrzne schody prowadzą do 150-metrowego tarasu na dachu, gdzie znajduje się kuchnia letnia. A tu są tylko dachy dachowe starożytnej śródziemnomorskiej wioski, zielone wzgórza i niekończące się morze lazur... Lokalizacja: Lustica, Ponto Paddle Powierzchnia willi: 268 m2 Powierzchnia: 324 m2 Liczba sypialni: 4 Liczba łazienek: 3