Willa 3 pokoi 190 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$705,053
$3,711/m²
;
In CRM: 48463
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    190 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Kompleks wysokiego poziomu w jednym z najlepszych obszarów Tivat - Donje Lastve. Kompleks będzie składać się z willi, kamienic, penthouses i apartamentów. Pierwszy etap, który został już zakończony, składa się z dziewięciu kamienic znajdujących się w trzech willach. Mieście zajmują 3 lub 4 piętra i składają się z salonu z kuchnią i jadalnią, 2 lub 3 sypialnie z łazienkami i przestronne zielone tarasy. Osiem domów posiada prywatne baseny i podziemne garaże. Cena obejmuje: klimatyzację i sprzęt grzewczy Daikin, kanalizację Villeroy & Boch, okna aluminiowe, Shelly smart home system, sprzęt Bosch, kuchnię włoską, włoski dębowy parkiet i ciepłe podłogi. Pełny personel i wyposażenie obiektu jest dostępny na życzenie i za dodatkową opłatą. Druga i trzecia faza projektu będzie składać się z 6 willi, a zakończenie prac planowane jest odpowiednio na lata 2024-2025. Wille będą się składać z apartamentów, duplexów i penthouses. Lokalizacja: Tivat Powierzchnia kamienic: 190- 316 m2 Liczba sypialni: 2-3 Liczba łazienek: 2-3

Lokalizacja na mapie

Tivat, Czarnogóra