Willa 3 pokoi 100 m² Dobrota, Czarnogóra

Dobrota, Czarnogóra
$728,170
$7,282/m²
;
In CRM: 44677
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    100 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Położenie: wieś. Uprzejmość Powierzchnia domu: 100 m2 Dziedziniec: 75 m2 + 25 m2 taras Liczba sypialni: 3 Liczba łazienek: 2 Część domu, lub dwupiętrowy kamienica, na 1 linii morza, z oddzielnym wejściem, własnym dziedzińcem i 2 miejsca parkingowe. Przed domem jest molo. Wyjątkowo funkcjonalna przestrzeń wewnętrzna, całkowicie zorientowana na morze, wysokiej jakości meble, nowoczesny system ogrzewania i chłodzenia. Na parterze znajduje się przytulny salon połączony z jadalnią i kuchnią oraz łazienką. Ubrudzony dziedziniec, częściowo pokryty altanką, należy wyłącznie do tej przestrzeni mieszkalnej. Dwie bramy, pieszy i samochód (własne miejsce parkingowe na podwórzu). Darmowy parking przed domem. Letnia kuchnia na podwórku. Na dziedzińcu znajduje się również taras. Na drugim piętrze znajdują się trzy pokoje dwuosobowe, wszystkie z widokiem na morze, łazienka, korytarz i taras.

Lokalizacja na mapie

Dobrota, Czarnogóra
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie

Kalkulator hipoteczny