Willa 5 pokojów 168 m² Prcanj, Czarnogóra

Prcanj, Czarnogóra
$1,10M
$6,536/m²
;
In CRM: 35831
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    168 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    181 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Położenie: wieś. Prcanj Powierzchnia willi: 168 m2 Powierzchnia działki: 181 m2 Liczba sypialni: 5 Liczba łazienek: 5 Willa "Amanda" znajduje się w jednej z najpiękniejszych wiosek w Zatoce Kotor i jest częścią UNESCO World Heritage Site. Willa została starannie odrestaurowana w ciągu ostatnich 2 lat. Willa składa się z 3 pięter i gości: 5 sypialni, 4 łazienki, 1 duży salon i kuchnia. Na zewnątrz znajdują się 3 duże tarasy z meblami na zewnątrz i niesamowite widoki na morze i góry. Willa znajduje się zaledwie 10 minut jazdy od średniowiecznego miasta Kotor i 15- 20 od lotniska w Tivat. W Kotor i Tivat znajdziesz wiele restauracji, kawiarni, sklepów, butików, klubów nocnych, jak również starożytnych zabytków i kościołów. Willa posiada własne molo, gdzie można zacumować łódź / jacht lub po prostu opalać się na leżakach słonecznych. Kilka metrów od domu znajduje się mała plaża, która jest idealna dla małych dzieci. Istnieje mały sklep spożywczy 3-5 minut spacerem od domu.

Lokalizacja na mapie