Mieszkanie 2 pokoi 58 m² Boreti, Czarnogóra

Boreti, Czarnogóra
$204,779
$3,531/m²
;
In CRM: 48807
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 18.08.2025

Cena za m²
    $3,531/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Opis

Powierzchnia: 58 m2

Miejsce: Boreti

Do morza: 700 m.

Do Budvy: 1 km.

Współrzędne w Google: 42.285060, 18.861592

Mieszkanie jest w idealnym stanie.

Nowoczesny budynek znajduje się zaledwie 7-9 minut spacerem od słynnej plaży Bečić z piękną długą promenadą.

2. rosyjskie piętro, domofon, rampa, parking na ulicy.

Dom jest zbudowany z wysokiej jakości materiałów, zgodnie ze wszystkimi standardami architektonicznymi i budowlanymi.

Zielone, spokojne otoczenie. W pobliżu supermarket, kawiarnia, apteka, przystanek autobusowy.

Planowanie: 2 sypialnie, salon z jadalnią, łazienka z łazienką, korytarz, przestronny taras z pięknym widokiem na figi i drzewa oliwne i góry.

Wyposażenie: kuchenka, kaptur, zmywarka i pralka, lodówka. Klimatyzacja, TV, Internet.

Projektowanie wnętrz, niestandardowe meble, naturalne podłogi parkietowe, zamykanie żaluzji na oknach.

Na pięknym nabrzeżu można dojść do Budvy w zaledwie 15- 20 minut, 1 km.

Doskonała opcja na komfortowe rodzinne wakacje na morzu lub na późniejszy wynajem!

Nie przegap tej szansy, aby zrealizować swoje marzenia o nieruchomości na wybrzeżu Czarnogóry!

Pamiętaj: Zapisz się do naszych wiadomości i postępuj zgodnie z najnowszymi właściwościami klikając przycisk "Zapisz" na dole strony.

Przeczytaj również:

https: / / montbel.me / pochemu- chernogorija- chernogorija- semejnyj- raj- s- evropejskim- sharmama