Mieszkanie 2 pokoi 51 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$130,574
$2,560/m²
;
In CRM: 38359
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 19.08.2025

• Adres
    Ulica maslina, 11

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,560/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2018

Opis

Przytulny apartament znajduje się zaledwie 10 minut spacerem wzdłuż delikatnej drogi do malowniczych plaż Budva i piękny długi nasyp wzdłuż zatoki. Dom ma około 4 lat, zbudowany z wysokiej jakości materiałów, ma nowoczesny wygląd, czyste wejście, winda, domofon, rampa do wejścia wózków inwalidzkich. Struktura: salon z dostępem do balkonu, 2 sypialnie, korytarz, łazienka. 4 piętro, winda. Firma sprzątająca. Dom znajduje się w obszarze z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, w pobliżu rynku spożywczego, kawiarnia, apteka. Budva jest głównym centrum turystycznym Czarnogóry. Ma wszystko: dyskoteki, restauracje i bary, kasyna, pola sportowe, korty tenisowe. To miejsce jest odpowiednie dla miłośników aktywnego i zabawnego odpoczynku. Ponadto, będąc założonym 2500 lat temu, Budva jest jedną z najstarszych osad na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Tak więc miłośnicy starożytności i atrakcji kulturowych tutaj też nie będą nudzeni. Klimat w Budwie jest typowym śródziemnomorskim, z ciepłym latem i łagodnymi zimami. Liczba słonecznych dni wynosi średnio 297 rocznie. Budva jest jednym z najcieplejszych miast Morza Śródziemnego.