Dom 10 pokojów 230 m² Jurmała, Łotwa

Łotwa, Jurmała
$386,433
$1,680/m²
;
In CRM: 672998
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.02.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Łotwa
  • Miasto
    Jurmała
  • Adres
    Bulduru prospekts, 110

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    10
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    230 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    900 m²

Opis

Dwa oddzielne budynki na jednej działce ziemi, świetna opcja na życie i wynajem. Uroczy i przytulny dwupiętrowy drewniany dom w samym centrum Jurmala. Całkowicie odnowiony od podstaw, zachowując swój urok historyczny. Ten przytulny, słoneczny budynek z 4 sypialniami na drugim piętrze i przestronny salon, kuchnia i jadalnia na pierwszym piętrze z klasycznym stylu Jurmala. Położony w centralnej okolicy, zaledwie 650 metrów od plaży. Dom posiada kominek, wyposażona kuchnia, ogrzewanie gazowe. Ciesz się życiem nad morzem, z przestronnym prywatnym terytorium i dobrą infrastrukturą. Nie przegap tej okazji, aby zdobyć część dziedzictwa Jurmala. Wysoki poziom inwestycji. Nadaje się do dwóch rodzin lub firm. Nieruchomość jest idealna zarówno do osobistego życia, jak i do opłacalnego wynajmu jako pasywny dochód w popołudniowej i drogiej lokalizacji.