Mieszkanie 2 pokoi 50 m² Benoa, Indonezja

Benoa, Nusa Dua, Indonezja, Kuta Selatan
$86,072
$1,721/m²
;
In CRM: 2035266
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.01.2026

Cena za m²
    $1,721/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2

Opis

Apartamenty w 4 * rezydencji hotelu w Nusa Dua - inwestuj w komfort, relaks i stabilny dochód!

Wygodne życie w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Bali z infrastrukturą pod klucz. Ten apartament znajduje się w zarządzanym 4 * kompleks kategorii w Nusa Dua - zaledwie 10 minut od plaży Geger i 15 minut od głównej plaży ośrodka. Unikalna oferta na życie i uzyskanie stabilnego dochodu.

Projekt prezentuje w pełni umeblowane apartamenty 1 i 2-pokojowe o powierzchni odpowiednio 50 m2 i 100 m2, z designem w nowoczesnym stylu. Lieshold przez 20 lat, w tym zezwolenie na pobyt bezpłatny, budynek jest ubezpieczony.

Kompleks oferuje pełen zakres usług hotelowych: SPA, centrum fitness, duży basen, restauracja, klub dla dzieci, sala konferencyjna, ochrona i nadzór wideo 24 / 7, duży parking i bieżnia na spacery.

Zarządzanie i zakwaterowanie: model elastyczny - można żyć niezależnie lub wynająć. Idealny do pasywnego dochodu z minimalnym udziałem.

Infrastruktura: pobliski klub golfowy, plaże, centrum handlowe GWK, szkoły, kawiarnie i lotnisko (20 minut).

Przewidywany zwrot (ROI) wynosi 13- 15% rocznie, a okres zwrotu - 7lat.

Wybierzemy najlepsze opcje dla Twoich celów - dla życia, rekreacji lub inwestycji. Skontaktuj się z nami, aby zarejestrować warunki przed zakończeniem budowy.